Kā veikt Pasūtījumu pie Flores?Dažreiz cilvēki apjūk mūsu e-veikalā, saņemam arī daudzas ziņas no vecāka gada gājuma cilvēkiem kuri cenšas pasūtīt, bet nu galīgi nesanāk.
Tādēļ esam sagatavojuši pamācību - Kā veikt Pasūtījumu mūsu e-veikalā.

Viss nav nemaz tik sarežģīti kā tas liekas!
Pats pirmais protams ir Ienākt mūsu mājaslapā - https://floreslv.com pārējām Eiropas Valstīm ir jāapmeklē mājaslapas Angļu versija - https://floreseurope.com
1. Augšējā sadaļā ir redzams E-Veikals, uz kura uzejot pavērsies visas preču kategorijas (Kā redzams bildē apakšā). Protams mājaslapas pirmajā lapā, arī var redzēt dažas kategorijas, bet pieturēsimies pie galvenās sadaļas!
2. Šajā gadījumā izvēlēsimies Liliju Sīpolus. Uzspiežot uz "Liliju Sīpoli", jūs nonāksiet lapā, kas satur pilnīgi visus Liliju sīpolus kuri ir pieejami un nav pieejami. Ja kāda prece ir atzīmēta ar tekstu "Patreiz nav Pieejams", tā iespējams atkal būs pieejama vēlāk. Ja vēlaties noskaidrot kad tā būs pieejama, droši sazinieties ar mums sadaļā - Kontakti
Kā var redzēt bildē, katrai šķirnei ir norādīta cena gabalā.Viss kas Jums jāizdara, ir jānospiež uz bildes un atvēries visa informācija par preci kā arī tieši tur varēsiet pievienot to savam iepirkumu groziņam!
Agrāk mums bija iespēja pievienot preces groziņam, zem cenas šajā lapā, bet diemžēl daudzi cilvēki neizlasa preces aprakstu vai informāciju, kas sniegta tieši par konkrēto preci.


3. Kad esat preces lapā (Šajā gadījumā "Yasmine Liliju Sīpoli"), pirmais ko redzēsiet ir parējās preces bildes kā arī izvēlni, kur var izvēlēties cik daudz sīpolus Jūs vēlaties. Patreiz tā ir gan Latviski, gan Angliski, jo šī izvēlne ir tā sauktais "Plug-in", ar tā palīdzību varam piedāvāt atlaides tiem, kuri pērk vairāk.
Mazliet uz leju ir viss preces apraksts.


Šajā posmā Jums ir tikai jāizvēlas preces daudzums un jānospiež uz "Pievienot Grozam" un izvēlētais daudzums tiks pievienots Jūsu iepirkumu groziņam! 


4. Tālāk iespējams kādam kļūs mazliet sarežģītāk!
Kad būsiet izvēlējušies preces un nospiedīsiet pogu "Pievienot Grozam", tā jūs automātiski pārvirzīs uz groziņa lapu, kurā varēsiet veikt izmaiņas preču daudzumos un redzēsiet jau kopējo pasūtījuma summu. Atgādinām, ja veicat izmaiņas preču daudzumos, Jums ir jānospiež poga "Atjaunot Grozu", lai jaunie preču daudzumi tiktu reģistrēti sistēmā!Kā redzams bildē, lai veiktu pirkumu Jums ir jāiepazīstas ar Flores Noteikumiem! Kad esat to izdarījuši, Jums ir jāatķeksē mazais Četrstūris un jāspiež poga "Doties uz Kasi".


5. Esam nonākuši jau kasē! Mazliet par to - Flores izmanto maksājumu apstrādātāju "Stripe", kas ir viens no drošākajiem veidiem kā apstrādāt karšu  maksājumus visā pasaulē. Stripe ir ļoti stingras prasības kā arī augsti drošības līmeņi, tajā skaitā 3D secure, kas palīdz apstiprināt, ka maksājumu tiešām veicat Jūs, nevis kāds zaglis. Kādēļ neizmantojam Latvijas maksājumu apstrādātāju metodes? Tās ir dārgas un aizņem daudz vairāk laiku, lai iegādātos mūsu preces kā arī dažas sistēmas neatbalsta citu valstu maksājumus, kas ierobežo mūsu biznesu.Šajā bildē varat redzēt arī tā saukto "PayPal Express" ātro kasi. Ja jums ir PayPal konts, jūs varat veikt apmaksu ar diviem klikšķiem, jo visa informācija tiek automātiski aizpildīta.

Bet iesim cauri pa soļiem, lai aizpildītu visu nepieciešamo informāciju, lai saņemtu savu pasūtījumu!
  1. Jums ir jāievada savs e-pasts, lai mēs varētu jums nosūtīt pasūtījuma apstiprinājumu, kā arī e-pasts tiek izmantots Omnivas un DPD piegādei, lai Jums tiktu nosūtīts paziņojums par paciņu!

  2. Jāizvēlas piegādes veids. Pavisam vienkārši, ja vēlaties saņemt pasūtījumu ar Omnivas vai DPD starpniecību (Pakomāti vai Kurjers), izvēlieties šo opciju. Ja dzīvojat netālu no mums, Jums ir iespēja izvēlēties pasūtījumu saņemt pie mums!

  3. Jāsāk aizpildīt kontaktinformācija!


Aizpildītai Kontaktinformācijai jāizskatās šādi:


Kad visa kontaktinformācija ir aizpildīta, nospiediet uz pogu "Turpināt uz Piegādes Veidu"!

Kā arī lūdzu izvēloties Kurjera pakalpojumus, lūdzam norādīt mājas adresi un Omnivas vai DPD lodziņā, kas atrodas zem tās ierakstiet tikai "OMNIVA" vai "DPD".

Ja nezinat sev tuvāko Omnivas vai DPD pakomāta nosaukumu, Jūs to varat atrast pie piegādes informācijas, kas atrodas kases apakšā!

Vai arī sameklējiet to nospiežot uz saitēm apakšā:
ATRAST TUVĀKO OMNIVAS PAKOMĀTU

ATRAST TUVĀKO DPD PAKU SKAPI


6.
Piegādes veids. Šis solis ir pavisam vienkāršs, Jums ir tikai jāapstiprina izvēlētais piegādes veids pasūtījumam un jānospiež "Turpināt uz Maksāšanas Metodi".


7. Jau gandrīz galā! Pats galvenais ir apmaksāt savu pasūtījumu un pie mums tas ir pavisam vienkārši. 

  1. Pirmais un populārākais veids kā norēķināties mūsu e-veikalā ir izmantot bankas kredītkarti. Jūsu kredītkartes dati netiek saglabāti un tie nav redzami pat mūsu maksājumu apstrādātājam Stripe. Ja veicat pirkumu pirmo reizi Izmantojot kredītkarti, jums maksājums būs jāapstiprina ar savas bankas starpniecību vai Smart-ID, tas ir Jūsu drošības dēļ kā arī mūsu, lai pasargātu mūs no krāpnieciskām darbībām. 

  2. Ja jau neesat izmantojuši PayPal Express ātro kasi, tad varat izmantot PayPal arī šeit, princips ir tieši tāds pats - 3 klikšķi un gatavs!

  3. Jums ir jāapstiprina Norēķinu adrese!


Un pēdējais, jānospiež poga "Pārskatīt pasūtījumu", lai pārbaudītu vai visa Jūsu sniegtā informācija ir pareiza!
Lūdzam to izdarīt, jo ļoti bieži cilvēki sajauc e-pastus vai tālruņa numurus!


Un tas arī viss! Tikai jānospiež poga Pabeigt Pasūtījumu un uzreiz uz jūsu E-pastu tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums! Uz e-pastu nosūtam arī paciņas izsekošanas numuru!

Ja veicat pirkumu pirmo reizi Izmantojot kredītkarti, jums maksājums būs jāapstiprina ar savas bankas starpniecību vai Smart-ID, tas ir Jūsu drošības dēļ kā arī mūsu, lai pasargātu mūs no krāpnieciskām darbībām. 

Ja tomēr nekā nesanāk, nosūtiet mums e-pastu ar kontaktinformāciju, preču nosaukumiem un daudzumiem, piegādes veidu un mēs Jums nosūtīsim rēķinu!