Uzsākam Sēklu un Frēziju Sīpolu Tirdzniecību!

Uzsākam Sēklu un Frēziju Sīpolu Tirdzniecību!Ar prieku varam paziņot, ka ar 29.11.21 esam uzsākuši sēklu tirdzniecību!

Šogad esam pacentušies, lai mūsu veikala klāsts paplašinātos vēl vairāk!

Šajā sezonā mums ir 13 Jaunas Lizantes šķirnes un 6 jaunas sērijas (Cessna, Echo, Mariachi, Rosita, Revolution, Specialties), kuras noteikti iepriecinās ikvienu, kurš aizraujas ar Lizantēm vai vēlas pamēģināt tās audzēt. 

Viena no skaistākajām šķirnēm, mūsu skatījumā - F1 CESSNA VOGUE IV .

Tās krāsas un daiļie dubultie ziedi ir apbrīnojami!

Lielāko daļu no šīm šķirnēm nav iespējams iegādāties Latvijā un Eiropā, tas tās padara vēl īpašākas! 

   

  Izlēmām arī papildināt mūsu klāstu ar Matiolu sēklām un Lielo Lauvmutīšu sēklām. Kā jau vienmēr, neizvēlamies parastās šķirnes, bet gan speciāli paredzētas šķirnes Grieztajiem Ziediem!


  Matiolām ir pieejamas 4 dažādas sērijas: Noble, Centum, Anytime un Iron.   Vispazīstamākā ir Iron sērija, to kāti ir augsti, spēcīgi un cietāki nekā tradicionālajām Eiropas šķirnēm. To ziedi ir ļoti cieši izvietoti.   Lielo Lauvmutīšu sēklām ( Antirrhinum majus ) arī ir pieejamas 4 dažādas sērijas: Legend, Cannes, Costa Summer un Potomac.   Noteikti starp visām sērijām un šķirnēm izceļas POTOMAC CRIMSON III-IV, jo tā var izaugt līdz pat 152cm gara, salīdzinot ar pārējām sērijām, kuras izaug līdz 100cm garumam! 

    

   Un kā ķirsītis uz kūkas - Frēziju Sīpoli!

       Beidzot varam arī piedāvāt ko retāku - selekcionāru hibrīdās Frēziju šķirnes, kuras protams ir paredzētas grieztajiem ziediem.
   Šīs šķirnes ir īpašas dēļ to garuma, ziedu lieluma un spēcīgās saldās smaržas. 

   Frēziju sīpolus ir iespējams iegādāties tikai līdz 08.02.2022, jo ar šo datumu mēs tos sāksim stādīt!

    

   Un nobeigumā - mūsu kreatīvie podiņi!   Brīvajā laikā tapa arī jaunas idejas, kā piemēram šī - māla podiņi ar tāfeles krāsu uz kuras, ar parasto krītu vari uzzīmēt savu oriģinālo dizainu vai uzrakstīt novēlējumu, svarīgu īsu ziņu, atgādinājumu vai vienkārši ko jauku, tādā veidā, iespējams, patīkami iepriecinot kādu no rīta. ☀️ Pašlaik pieejami tikai klasiski melnajās un baltajās krāsās, ar domu, lai tos notīrot, viņi aizvien labi iederētos katrā mājā.

   Ne tikai praktiski, bet arī radoši pielietojami ir šie puķu podi. 💡Mūsuprāt, arī kreatīvs veids kā pasniegt ilgi kāroto telpaugu kādam gaviļniekam, bet tā, lai tas ir ar neredzētu odziņu. 
    Atpakaļ uz Blogu