Uzsākam pagājušā gada Liliju šķirņu tirdzniecību!

Uzsākam pagājušā gada Liliju šķirņu tirdzniecību!* Atjauninājums 01.05.2022 * - Sīpoli kuri bija pieejami tika praktiski izpārdoti 2-3 dienu laikā! Tie kuri diemžēl nokavēja, neuztraucaties! Rudenī visas šķirnes atkal būs pieejamas! 

Šogad mums ir vēl vairāk darbu nekā agrāk, jo paplašinām gan dārzu, gan sortimentu! Tieši tāpēc pagājušā gada Liliju šķirnes ir pieejamas tikai tagad!
Pēc mitrās ziemas bijām nobažījušies par sīpolu stāvokli, tādēļ nolēmām labāk nogaidīt un piedāvāt tās Aprīļa beigās, lai būtu droši par sīpolu kvalitāti.

Lai viss noritētu gludi un nerastos problēmas ar sūtījumu izsūtīšanu, liliju sīpolus mēs raksim tikai Otrdienās un Ceturtdienās, izsūtīšana notiks Trešdienās, Piektdienās un Svētdienu vakaros! Kas ir līdzīgi mūsu aveņu stādu rakšanas un izsūtīšanas grafikam. 

Lūdzu ņemiet vērā!
Sīpoliem ir jau diezgan palieli asni, tādēļ pasūtījumu apstrādāšana var notikt mazliet ilgāk nekā parasti! Kā arī, ja pasūtat liliju sīpolus kopā ar aveņu stādiem, Jums būs jāgaida attiecīgais aveņu stādu rakšanas grafiks, lai viss tiktu izsūtīts kopā!
Aveņu stādu rakšanas grafiks ( Pirmdiena un Piektdiena )

Lai jauks atlikušais Aprīlis!


- Flores Komanda
Atpakaļ uz Blogu