Uzsākam Aveņu Stādu Tirdzniecību!

Uzsākam Aveņu Stādu Tirdzniecību!


Par cik laika apstākļi šajā pavasarī pagaidām ir vienkārši lieliski un saulīte mūs lutina, esam nolēmuši sākt piedāvāt mūsu audzētos aveņu stādus!

Šajā pavasara sezonā mēs lietas darīsim mazliet savādāk, jo notiek daudzi dārza un siltumnīcas uzlabošanas darbi. 

Protams visas šķirnes nebūs pieejamas tagad pavasarī, bet rudenī tās noteikti būs pieejamas! Šeit varat redzēt kuras šķirnes būs pieejamas un arī tās, kas nebūs vai būs ierobežotā daudzumā!

Vasaras aveņu šķirnes:

Rudens aveņu šķirnes:

Protams arī plānojam palielināt mūsu šķirņu klāstu, bet par to paziņosim vēlāk!


Pirmais, ko noteikti mūsu klientiem ir jāzina - Stādu rakšana notiks tikai Pirmdienās un Piektdienās! 
Šīs dienas ir izvēlētas, lai vienā dienā varētu sarakt vairākus pasūtījumus reizē un sākt tos iepakot laicīgi. Attiecīgi izsūtīšana notiks Otrdienā vai Trešdienā un Svētdienā, jo vēlamies, lai stādi nokļūtu pie Jums pēc iespējas ātrāk un vēlamies izvairīties no liekas stādu stāvēšanas pakomātos vai pārkraušanas termināļos.
*Papildinājums - Kā arī veiktos pasūtījumus Pirmdienās un Piektdienās pasūtījumus pieņemsim tikai līdz 14:00, jo šajā laikā sāksim rakt stādus!


Otrā lieta, ja ar aveņu stādiem pasūtīsiet kopā ko citu, piemēram Liliju Sīpolusviss tiks izsūtīts reizē vienā sūtījumā. Tātad būs mazliet iespējams jāuzgaida līdz viss tiks sagatavots. Protams mēs centīsimies iekļauties mūsu 2-7 dienu pasūtījumu apstrādes laikā un ja radīsies kādi kavēkļi, mēs par to Jums paziņosim laicīgi! 

*Papildus Informācija - Ja vēlaties stādus pasūtīt tagad, un saņemt vēlāk, Jūs to droši varat izdarīt! Vienkārši veiciet pasūtījumu un uzrakstiet mums e-pastu uz info@floreseurope.com ar datumu, kurā vēlaties, lai stādi tiktu izsūtīti!


15.03.22 - Flores Komanda!

Atpakaļ uz Blogu