Flores Jaunumi un Aktualitātes 17.01.2022

Flores Jaunumi un Aktualitātes 17.01.2022

Jauns gads ir sācies un Flores komanda darbojas pilnā sparā!

 

Vēlamies sniegt mazliet vairāk informācijas mūsu klientiem, jo bieži saņemam dažādus jautājumus par preču pieejamību, kad tās būs pieejamas un vai tās vispār vēl būs mūsu e-veikalā.

Tādēļ esam sagatavojuši mazu rakstu ar aktuālu informāciju par mūsu katalogu un preču pieejamību.


 • Preču Pieejamība

  Mūsu E-Veikalā liela daļa preču ir atzīmētas, kā izpārdotas. Preču pieejamība ir atkarīga no sezonām. Patreiz ir ziemas sezona, tādēļ preces kuras ir aktuālas, ir atzīmētas kā pieejamas, ja vien tās tiešām nav izpārdotas kā piemēram - Lizanšu, Matiolu un Lielo Lauvmutīšu sēklas

  Pavasarī un Rudenī jau atkal aktuāli un pieejami ir Liliju Sīpoli, Aveņu Stādi kā arī Zemeņu Stādi.

  Vasarā pie mums var iegādāties ziedus kā arī dažādas ogas!

  Lai uzzinātu, kad būs pieejamas konkrētas preces, Jūs varat sekot līdzi mums sociālajos tīklos, kur paziņojam šo informāciju.
  Vai arī jautājot rakstot mums sadaļā - Kontakti!

 • Frēziju Sīpoli  Frēziju Sīpoli būs pieejami līdz 08.02.2022, jo ar šo datumu mēs sāksim tos stādīt!
  Pēc iepriekšējās pieredzes, kad ir pēdējais laiks, cilvēki steidz pirkt ko nu vien var, tādēļ viss tiek izpirkts vien dažu stundu vai dienu laikā.

 • Liliju Sīpoli  Mūsu ši gada plānā Liliju Sīpolus varēs sākt iegādāties jau no Marta sākuma, protams tas var mainīties, jo viss ir atkarīgs no Laika apstākļiem. 
  Par cik 2021. Gadā lielākā daļa šķirņu tika izpārdotas vien 3-5 dienu laikā, daudzas šķirnes nebūs pieejamas, bet mums būs dažādas jaunas šķirnes, kuras cerams uzrunās ikvienu Liliju mīli!

 • Sēklas ( Lizantes, Matiolu, Lielo lauvmutīšu )  Kā jau minējām iepriekš, Lizanšu sēklas jau ir izpārdotas un patreiz sēt var tikai vēlās šķirnes. Ja neesat pārliecināta/s kā to pareizi darīt, tad mēs esam sagatavojuši pamācību, no mūsu pašu pieredzes šo ziedu audzēšanā. To var apskatīt un iegādāties šeit - Lizanšu Audzēšanas Pamati ( No sēklas līdz Stādam ).

  Matiolu un Lielo lauvmutīšu sēklas arī ir izpārdotas, bet iespējams tās atkal būs pieejamas pēc dažām nedēļām. Plānojam pievienot vēl vairāk šķirnes, lai klāsts būtu lielāks. (Šo daļu mēs atjaunosim, kad saņemsim vairāk informācijas).

 • Aveņu un Zemeņu Stādi   Stādu tirdzniecība
  arī lielā mērā ir atkarīga no Laika apstākļiem un vēlamies to sākt pēc iespējas ātrāk, bet viss atkarīgs no mātes dabas. 
  Ceram, ka stādus varēsim piedāvāt jau ar Aprīļa sākumu!
  Pavasara sezonā šķirņu daudzums nemainīsies, bet Rudens sezonā plānojam pievienot vēl vairāk Aveņu šķirnes. 

 • Piederumi

  Kā jau esam minējuši agrāk, mēs vēlamies paplašināt mūsu preču klāstu arvien vairāk, tādēļ šajā ziemā sākam piedāvāt pašapdarinātus puķu podiņus, kuri ir unikāli un noteikti nebūs nevienam citam!
  Tos var apskatīt šeit - Puķu Podi.

  Protams vēlamies arī piedāvāt dažādus dārza piederumus un darba rīkus un ceram, ka arī to mums izdosies sasniegt šogad!

 

 

Visai informācijai var sekot līdzi arī mūsu sociālajos tīklos!

Facebook vai Instagram
Atpakaļ uz Blogu