pumpkin,ķirbis,ziedi,ziedu ķirbis,thank you,paldies,flores.lv

Flores 2021. Gada Rudens Sezona ir noslēgusies!Gaiss jau kļūst jūtami dzestrāks un lielais skrējiens ir manāmi pierimis.
Tas nozīmē, ka pienācis ir īstais laiks, kad bēgot no lietus miglas aiz loga, pie siltas tējas vai kafijas krūzes, varam sakopot domas, kā tad šis gads ir pagājis un kā izaugt, un attīstīties vairāk nākamajā gadā. Kā sniegt klientiem plašāku sortimentu un kā uzlabot mūsu dārzu kopumā.

Lai gan, rudens vēl nav gluži beidzies, mēs esam noslēguši sezonu un ar nepacietību gaidīsim kārtējo skrējienu jau nākamgad. Mēs esam pateicīgi par jauniegūtajiem klientiem, jaukām un sirsnīgām atsauksmēm, kuras mūs dzina uz priekšu un deva sparu katrai jaunai dienai.
Bijām priecīgi redzēt Jūsu pacietību un sapratni pat tad, kad laikapstākļi bija noskaņojušies 'pret' mums. 

Mēs patiesi ceram, ka katrs stādiņš, sīpols, ziedu klēpis, kas aizdevās prom no mūsu dārza un nonāca citu rokās, nesa kādam smaidu vai, iespējams, vēl tikai nesīs, kad pacelsies virs zemes.

Mēs esam vēl tikai atspērušies un ceram uz labklājīgu nākamo gadu, bet līdz tam, veiksim uzlabošanas darbus, domāsim par jaunām idejām, centīsimies tās ar laiku realizēt un informēt par jaunumiem arī Jūs.
Turpināsim dalīties ar iemūžinātajiem brīžiem gan no ikdienas, gan no vasaras mūsu sociālajos tīklos un, kā jau iepriekš minējām, gaidīsim bildes arī no Jums, ja tādas būs tapušas. 

Lai visiem mierpilns un saticīgs atlikušais gads!


- Flores komanda

Atpakaļ uz Blogu